Novinka

Plytký tanier z kameniny, Ø 27 cm, čierny | FINE DINE, Vulcano

776438


  • 17,90 € s DPH 14,91 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 270 mm
materiál: kamienina
Časť sady: tanier
farba: čierna
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Plytký tanier z kameniny, Ø 27 cm, čierny | FINE DINE, Vulcano - Popis produktu

Okrúhly, plytký tanier v čiernej farbe, patrí do série Vulcano a má katalógové číslo 776438. Bol vyrobený z kameniny s reaktívny vrstvou glazúry, ktorá vytvára jedinečnú štruktúru. Design taniera je ideálny pre servírovanie dezertov a hlavných jedál. Hodí sa do reštaurácií a’la carte, cukrární, kaviarní i domácností. predáva sa v balení po 6 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Tanier je stohovateľný, možno ho umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Plytký tanier z kameniny, Ø 27 cm, čierny | FINE DINE, Vulcano - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier z kameniny, Ø 27 cm, čierny | FINE DINE, Vulcano - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier z kameniny, Ø 27 cm, čierny | FINE DINE, Vulcano - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier z kameniny, Ø 27 cm, čierny | FINE DINE, Vulcano

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.