Novinka

Plytký tanier z kameniny, Ø 25,4 cm | FINE DINE, Silk

774694


  • 14,01 € s DPH 11,67 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 254 mm
materiál: kamienina
Časť sady: tanier
počet v sade 3 ks
cena za: kus

Plytký tanier z kameniny, Ø 25,4 cm | FINE DINE, Silk - Popis produktu

Okrúhly, ručne zdobený, plytký tanier zo série Silk – Colors of the Earth, v bielo-šedej farbe, s priemerom 25,4 cm, má katalógové číslo 774694. Táto séria bola inšpirovaná prírodou a jej farbami, ktoré sa v priebehu ročných období mení . Tanier je vyrobený z kameninových kompozitu a jeho povrch je kombináciou skleneného a matného vzhľadu. Je vhodný do moderných reštaurácií a’la carte, do cukrární a kaviarní a tiež do domácností. Vďaka originálnemu zdobenie je každý tanier originálny. Predáva sa v balení po 3 kusy. Uvedená cena je za 1 kus. Tanier je stohovateľný. Neodporučí používať v mikrovlnnej rúre.

Plytký tanier z kameniny, Ø 25,4 cm | FINE DINE, Silk - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier z kameniny, Ø 25,4 cm | FINE DINE, Silk - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier z kameniny, Ø 25,4 cm | FINE DINE, Silk - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier z kameniny, Ø 25,4 cm | FINE DINE, Silk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.