Novinka

Oválny tanier z kameniny, dĺžka 35,5 cm | FINE DINE, Moon

774816


  • 19,19 € s DPH 15,99 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 355 mm
materiál: kamienina
Časť sady: tanier
farba: hnedá
počet v sade 3 ks
cena za: kus

Oválny tanier z kameniny, dĺžka 35,5 cm | FINE DINE, Moon - Popis produktu

Oválny, plytký tanier zo série Moon, má priemer 35,5 cm a katalógové číslo 774816. Remeselný štýl matnej a štrukturálnej kameniny a kontrastná farba splní iste očakávania aj tých najnáročnejších šéfkuchárov. Táto séria je prírodná, jednoduchá a na dotyk veľmi príjemná. Hodí sa do všetkých moderných a’la carte reštaurácií, cukrární, kaviarní aj domácností. Vďaka svojmu zdobenie je každý tanier originál. Predáva sa v balení po 3 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Tanier je stohovateľný. Neodporúčame používať v mikrovlnnej rúre.

Oválny tanier z kameniny, dĺžka 35,5 cm | FINE DINE, Moon - Recenzie zákazníkov

Oválny tanier z kameniny, dĺžka 35,5 cm | FINE DINE, Moon - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválny tanier z kameniny, dĺžka 35,5 cm | FINE DINE, Moon - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Oválny tanier z kameniny, dĺžka 35,5 cm | FINE DINE, Moon

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.