Tanierik na chieb a maslo z bieleho porcelánu 16 cm | DEGRENNE, Boreal

293651


  • 6,17 € s DPH 5,10 € bez DPH 5,55 € s DPH 4,59 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 160 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Tanierik na chieb a maslo z bieleho porcelánu 16 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Tanierik na chlieb a maslo s priemerom 16 cm vyrába francúzska firma Degrenne v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Porcelánový tanierik na maslo a pečivo Degrenne 293651 s hladkým glazovaným okrajom je určený pre tých najnáročnejších reštaurátorov, šéfkuchárov a pre špičkové hotely. Honosné bankety a cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať chlieb, pečivo, toasty a menšie chuťovky. Malý plytký tanierik z bieleho porcelánu 160 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Tanierik na chieb a maslo z bieleho porcelánu 16 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Tanierik na chieb a maslo z bieleho porcelánu 16 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tanierik na chieb a maslo z bieleho porcelánu 16 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Tanierik na chieb a maslo z bieleho porcelánu 16 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.