Porcelánové veko pre poklop | DEGRENNE, Boreal

304562


  • 3,45 € s DPH 2,85 € bez DPH 3,10 € s DPH 2,56 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 52 mm
materiál: porcelán
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Porcelánové veko pre poklop | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Porcelánové veko pre poklop 304562 vyrába francúzská firma Degrenne, v kolekcii Boreal. Firma má mnohoročné zkúsenosti a odborné vedomosti v odbore keramiky. Porcelánové veko pre poklop z bieleho porcelánu Degrenne 304562 je určený pre tie nejlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely, ktoré realizujú honosné bankety a exkluzívne cateringové oslavy. Veko se používá spolu so skleneným poklopem na tanier 304561. Porcelánové veko pre poklop 52 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálním partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáv v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Porcelánové veko pre poklop | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Porcelánové veko pre poklop | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Porcelánové veko pre poklop | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Porcelánové veko pre poklop | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.