Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj, 33 cm | DEGRENNE, Boreal Satin

286582


  • 24,47 € s DPH 20,22 € bez DPH 22,02 € s DPH 18,20 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 330 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 3 ks
cena za: kus

Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj, 33 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - Popis produktu

Plytký tanier s priemerom 33 cm vyrába francúzska firma Degrenne, v kolekcii Boreal Satin. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Nadčasová elagancia a plne glazovaný stred sú zárukou spokojnosti každého hosťa. Porcelánový plytký tanier Degrenne 286582 s bielym okrajom s ozdobnou dekoratívnou štruktúrou je určený pre tých najnáročnejších reštaurátorov, šéfkuchárov a pre nadštandartné hotely. Honosné bankety či cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Prezantačný tanier z bieleho porcelánu 330 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predává v balení po 3 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj, 33 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj, 33 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj, 33 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj, 33 cm | DEGRENNE, Boreal Satin

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.