Oválny prezentačny tanier z bieleho porcelánu, hladký okraj 34,5 cm x 29 cm | DEGRENNE, Boreal

293648


  • 17,63 € s DPH 14,57 € bez DPH 15,87 € s DPH 13,12 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 345 mm
Šírka 290 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 3 ks
cena za: kus

Popis a informácie

Oválny prezentačný tanier s priemerom 34,5 × 29 cm vyrába francúzska firma Degrenne, v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality, je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Vďaka svojmu modernému vzhľadu a originálnemu tvaru bude prezentácia akéhokoľvek chodu, servírovaného na tomto tanieri, honosná. Oválny porcelánový prezentačný tanier Degrenne 293648 s hladkým glazovaným okrajom je určený pre tých najnáročnejších reštaurátorov, šéfkuchárov a pre špičkové hotely. Honosné bankety a cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Prezentačný tanier z bieleho porcelánu 345 × 290 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 3 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.