Oválny plytký tanier z bieleho porcelánu, 31 cm x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal

293649


  • 11,76 € s DPH 9,72 € bez DPH 10,58 € s DPH 8,74 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 310 mm
Šírka 265 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Oválny plytký tanier z bieleho porcelánu, 31 cm x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Oválny plytký tanier s priemerom 31 × 26,5 cm vyrába francúzska firma Degrenne, v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality, je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Moderný a neštandardný tvar výrobku vám umožní pôsobivo prezentovať každé jedlo, ktoré sa na ňom podáva. Oválny porcelánový tanier Degrenne 293649 so širokým okrajom je určený pre tie najlepšie viac hvězdičkové reštaurácie či hotely. Honosné bankety či cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Veľký oválny tanier z bieleho porcelánu 345 × 290 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Oválny plytký tanier z bieleho porcelánu, 31 cm x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Oválny plytký tanier z bieleho porcelánu, 31 cm x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválny plytký tanier z bieleho porcelánu, 31 cm x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Oválny plytký tanier z bieleho porcelánu, 31 cm x 26,5 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.