Novinka

Polykarbonátová forma na pralinky 3D, kužeľ - 11 g – MA4007 | MARTELLATO, Pyramide

MA4007


  • 23,64 € s DPH 19,70 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 275 mm
šírka/hĺbka 175 mm
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 25x25x55 mm
počet v sade 1 ks
váha 0.011 kg

Polykarbonátová forma na pralinky 3D, kužeľ - 11 g – MA4007 | MARTELLATO, Pyramide - Popis produktu

Polykarbonátová forma na pralinky a čokoládu MA4007, od talianskej firmy Martellato, zaručuje maximálnu kvalitu daného výrobku. Prvotriedne materiály, použité pri výrobe formy, zabraňujú rozliatiu tekuté hmoty a zaisťujú elegantný a precízny povrch každej jednotlivej pralinky. Forma na čokoládu MA4007 o rozmeroch 275×175 mm umožní vyrobiť 28 ks čokoládových praliniek, z nich každá má rozmery 25×25×55 mm. Hotová sladká pochúťka váži 11 g. Formu možno čistiť v umývačke riadu. Forma je vhodná ako pre profesionálnu gastronómiu, tak pre amatérske pokusy sladkého tvorenia.

Polykarbonátová forma na pralinky 3D, kužeľ - 11 g – MA4007 | MARTELLATO, Pyramide - Recenzie zákazníkov

Polykarbonátová forma na pralinky 3D, kužeľ - 11 g – MA4007 | MARTELLATO, Pyramide - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Polykarbonátová forma na pralinky 3D, kužeľ - 11 g – MA4007 | MARTELLATO, Pyramide - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím