Novinka

Podnos na torty a dezerty, čierny, priemer 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L

72.363.20.0065


  • 32,76 € s DPH 27,30 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 123 mm
priemer 350 mm
materiál: plast
farba: čierna

Podnos na torty a dezerty, čierny, priemer 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Popis produktu

Veľký ozdobný podnos na torty, Hula Up – od talianskej firmy Silikomart, farba čierna. Výrobok s priemerom 350 mm, výška 123 mm. Vhodný pre prezentáciu cukrárskych výrobkov a tort, či iných dezertov. Vďaka veľmi praktickému systému otáčanie – pomocou otáčavého krúžku, ktorý možno namontovať medzi podstavcom a otočnou plochou (krúžok je súčasťou setu), tiež vhodný pre zdobenie tort a iných cukrárenských výrobkov. Čierny podnos Silikomart 72.363.20.0065 možné umývať v umývačke riadu, používať v chladničke a chladiacich aj mraziacich vitrínach, max. Do -60 ° C. Výrobok je vhodný pre cukrárne, cukrárske výrobne a tiež do domácnosti.

Podnos na torty a dezerty, čierny, priemer 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Recenzie zákazníkov

Podnos na torty a dezerty, čierny, priemer 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Podnos na torty a dezerty, čierny, priemer 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Podnos na torty a dezerty, čierny, priemer 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.