Novinka

Etažér, stojan na torty 5-poschodový, 44-40-32-25-20 cm, výška: 68 cm | ALCAS, 054/5

054/5


  • 22,44 € s DPH 18,54 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 680 mm
priemer 440 mm
materiál: plast
farba: biela
cena za: kus
počet poschodí 5 ks

Popis a informácie

Päťposchodový etažér na torty, biely – vyrába talianska firma Alcas. Etažér je vyrobený z bieleho a veľmi ľahkého plastu. Ocenia ho cateringové firmy a cukrárne na vystavenie tort, múčnikov alebo iných cukrárskych výrobkov. Etažér 054/5 možno individuálne zostaviť ako jednoposchodový, dvojposchodový , trojposchodový ,štvorposchodový alebo päťposchodový stojan o rozmeroch 44×40×32×25×20 cm a výške 68 cm. Uvedená cena je za 1 ks.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.