Taška na pizzu 550x500x200 mm | STALGAST, 563452

563452


  • 29,32 € s DPH 24,23 € bez DPH 27,85 € s DPH 23,02 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 3 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 550 mm
Šírka 500 mm
výška 200 mm
materiál: nylon
farba: červená
cena za: kus

Popis a informácie

Taška na prepravu pizzy pevnej nylónovej konštrukcie. 2 mm polyesterová udržuje teplotu a zabraňuje vlhkosti a zápachu. Klasické zapínanie. Taška ma pútko na zavesenie pri sušení. Objem:4 x pizza 400 mm alebo 3 x pizza 450 mm.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.