Akcia

Síto na pizzu, aluminium, Ø 380 mm | STALGAST, 562361

562361


  • 6,45 € s DPH 5,33 € bez DPH 6,13 € s DPH 5,07 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 380 mm
materiál: hliník
farba: nerez (inox)
tvar: okrúhly
cena za: kus
povrch: saténový

Síto na pizzu, aluminium, Ø 380 mm | STALGAST, 562361 - Popis produktu

Hliníkové síto na pizzu, nemýt v myčce na nádobí!

Síto na pizzu, aluminium, Ø 380 mm | STALGAST, 562361 - Recenzie zákazníkov

Síto na pizzu, aluminium, Ø 380 mm | STALGAST, 562361 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Síto na pizzu, aluminium, Ø 380 mm | STALGAST, 562361 - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.