Novinka Akcia

Vykrajovátko na cesto a cukrovú hmotu – panáčik 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter

70.100.02.0060


  • 4,67 € s DPH 3,89 € bez DPH 4,48 € s DPH 3,73 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

dĺžka 89 mm
Šírka 114 mm
výška 25 mm
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Vykrajovátko na cesto a cukrovú hmotu – panáčik 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Popis produktu

Vykrajovátka na cukrovú hmotu, marcipán a cesto BABY CUTTER ACC076 v tvare vianočných stromčekov zelenej farby, vyrába talianska firma Silikomart, ktorá má v ponuke vždy inovatívne riešenie pre majstrov cukrárov, zmrzlinárne a gastronomické prevádzky. Výrobky sú vždy kvalitne spracované a vyrobené z prvotriedneho plastu. Sada 70.100.02.0060 obsahuje 2 vykrajovátok o rozmeroch: 89 × 114 × 25 mm. Plastový cutter BABY CUTTER ACC076 v tvaru vianočného stromčeka s pravideľným a hladkým okrajom, je vhodný pri využití v profesionálnych cukrárňach, pekárňach a gastronomických prevádzkach, ale ocenia ho aj nadšenci domáceho pečenia.

Vykrajovátko na cesto a cukrovú hmotu – panáčik 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Recenzie zákazníkov

Vykrajovátko na cesto a cukrovú hmotu – panáčik 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vykrajovátko na cesto a cukrovú hmotu – panáčik 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.