Novinka Akcia

Červený melamínový tanier, priemer 40,5 cm | APS, Emma

85119


  • 55,44 € s DPH 46,20 € bez DPH 49,90 € s DPH 41,58 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 55 mm
priemer 405 mm
materiál: melamín
farba: červená
tvar: okrúhly

Červený melamínový tanier, priemer 40,5 cm | APS, Emma - Popis produktu

Okrúhly tanier s priemerom 405 mm, s výškou 55 mm od nemeckej značky APS, vyrobená z červenej, nárazuvzdornej melamíny. Originálny dizajn priťahuje pozornosť, a vysokej kvality materiál bude uznávaný aj medzi naročnými klientmi. Určená na servovanie občerstvenia, polievok, šalátu, ovsených kašu, a iných jedál. Môže sa umývať v umývačke riadu a stohovať.

Červený melamínový tanier, priemer 40,5 cm | APS, Emma - Recenzie zákazníkov

Červený melamínový tanier, priemer 40,5 cm | APS, Emma - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Červený melamínový tanier, priemer 40,5 cm | APS, Emma - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Červený melamínový tanier, priemer 40,5 cm | APS, Emma

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím