Novinka Akcia

Červená melamínová misa GN ½ | APS, Emma

85127


 • 30,49 € s DPH 25,41 € bez DPH 27,44 € s DPH 22,87 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  27,44 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

rozmer GN: GN 1/2 (325x265 mm)
dĺžka 325 mm
šírka/hĺbka 265 mm
výška 30 mm
materiál: melamín
farba: červená
tvar: obdĺžnikový

Červená melamínová misa GN ½ | APS, Emma - Popis produktu

Obdĺžniková misa s veľkosťou GN 1/2, vyrobený nemeckou značkou APS z červeného melamínu, odolného proti nárazu. Originálny dizajn priťahuje pozornosť a najvyššiu kvalitu materiálu ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Určené na podávanie tort a mnohých ďalších občerstvení alebo šalátov. Možno ich umývať v umývačke riadu a stohovať.

Červená melamínová misa GN ½ | APS, Emma - Recenzie zákazníkov

Červená melamínová misa GN ½ | APS, Emma - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Červená melamínová misa GN ½ | APS, Emma - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Červená melamínová misa GN ½ | APS, Emma

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím