Pohár na whisky 325 ml | AMBITION, Diamond

64682


  • 5,32 € s DPH 4,39 € bez DPH 4,79 € s DPH 3,95 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 87 mm
priemer 80 mm
objem 0.325 l
materiál: sklo
farba: priehľadná
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Pohár na whisky 325 ml | AMBITION, Diamond - Popis produktu

Pohár na whisky 0,325 l. Značka Ambition je ideálne riešenie pre kuchyňu a jadáleň. Po veľa rokov, táto značka vychádza v ústrety zákazníkom a ich vkusu. Poskytuje to, čo je nevyhnuté v každej domácnosti – sofistikovaný riad rôzného druhu, príbory, hrnce, varné konvice, panvy a iné kuchynské doplnky. V širokom výbere produktov si iste každý nájde niečo pre seba. Poháre sú vyrobené z priesvitného, tvrdeného skla, ktoré je 2-3x odolnejšie voči poškodeniu ako výrobky z porcelánu o rovnakej hrúbke. Majú zosilnené dno. Na povrchu neudržujú žiadne mikroorganismy či baktérie. Balené v krabičke – 6 ks.

Pohár na whisky 325 ml | AMBITION, Diamond - Recenzie zákazníkov

Pohár na whisky 325 ml | AMBITION, Diamond - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Pohár na whisky 325 ml | AMBITION, Diamond - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.