Novinka Akcia

Švédsky vitrína pre ukladanie výrobkov, 3-dielna sada | APS, 910

00910


 • 219,24 € s DPH 182,70 € bez DPH 197,32 € s DPH 164,43 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  197,32 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 354 mm
šírka/hĺbka 325 mm
výška 200 mm
materiál: drevo, akrylát, smaltovaná oceľ
farba: čierna, priehľadná, hnedá
tvar: obdĺžnikový

Švédsky vitrína pre ukladanie výrobkov, 3-dielna sada | APS, 910 - Popis produktu

Bufetová vitrína sa skladá z 3 prvkov: kovový rám v čiernej farbe, doska na krájanie z prírodného dreva a akrylová zásuvka s čiernou rukoväťou. Celkové rozmery 35,4 × 32,5 × 20 cm. Sada nájde uplatnenie najmä v hotelových bufetoch, penziónoch, cateringových akciách pod. Je vhodný pre skladovanie a podávanie chleba, ale aj ovocie alebo sladkého pečiva.

Švédsky vitrína pre ukladanie výrobkov, 3-dielna sada | APS, 910 - Recenzie zákazníkov

Švédsky vitrína pre ukladanie výrobkov, 3-dielna sada | APS, 910 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Švédsky vitrína pre ukladanie výrobkov, 3-dielna sada | APS, 910 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím