Bufetova vitrína z akrylu, 82,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard

98131


  • 118,44 € s DPH 98,70 € bez DPH 106,60 € s DPH 88,83 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 825 mm
šírka/hĺbka 330 mm
výška 225 mm
materiál: akrylát
farba: priehľadná

Bufetova vitrína z akrylu, 82,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Popis produktu

Bufetová vitrína z priehľadného akrylu s otvorom na jednej strane a odnímateľnými bočnicami. Má tiež protišmykové nožičky. Svoje uplatnenie nájde na bufetoch, v kaviarňach, cukrárňach, krčmách, obchodoch s potravinami a na mnohých ďalších miestach. Vyrobené v Nemecku.

Bufetova vitrína z akrylu, 82,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Recenzie zákazníkov

Bufetova vitrína z akrylu, 82,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Bufetova vitrína z akrylu, 82,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím