Bufetova vitrína z akrylu, 56x33x21 cm | APS, Buffet Guard

98130


  • 90,72 € s DPH 75,60 € bez DPH 81,65 € s DPH 68,04 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 560 mm
šírka/hĺbka 330 mm
výška 210 mm
materiál: akrylát
farba: priehľadná

Bufetova vitrína z akrylu, 56x33x21 cm | APS, Buffet Guard - Popis produktu

Bufetová vitrína z priehľadného akrylu s otvorom na jednej strane a odnímateľnými bočnicami. Má tiež protišmykové nožičky. Možno ju použiť na bufetoch, v kaviarňach, cukrárňach, krčmách, obchodoch s potravinami a na mnohých ďalších miestach. Zmestí sa do nej riad s rozmermi: 1 x GN 1/1 alebo 2x GN ½. Vyrobené v Nemecku.

Bufetova vitrína z akrylu, 56x33x21 cm | APS, Buffet Guard - Recenzie zákazníkov

Bufetova vitrína z akrylu, 56x33x21 cm | APS, Buffet Guard - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Bufetova vitrína z akrylu, 56x33x21 cm | APS, Buffet Guard - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím