Šľahacia metla z nerezovej ocele- 25 cm - TFRU25 | MARTELLATO, Whisk

TFRU25


  • 11,64 € s DPH 9,62 € bez DPH 10,48 € s DPH 8,66 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 250 mm
materiál: nerezová oceľ, plast

Popis a informácie

Šľahacia metla TRFU25 je produkt od talianskej firmy Martellato. Kvalitné spracovanie a inovatívny prístup sú silné stránky tohto produktu. Metla je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, je veľmi odolná a zároveň pružná. Prácu uľahčuje tiež modrá ergonomická rukoväť, ktorá je opatrená pútkom pre pohodlné zavesenie. Šľahacia metla s plastovou rukoväťou a uškom pre zavesenie TRFU25 je 25 cm dlhá a je ideálna pre šľahanie tekutých a polotekutých výrobkov. Je vhodná do umývačky riadu. Metla je súčasťou akejkoľvek kuchyne – profesionálnej, kde majstri cukrári tvoria umelecké diela, i domácej, kde sa pečie pre radosť.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.