Profesionálne pokrievky k hrncom – bohatá ponuka, atraktívne ceny!

Náš sortiment zahŕňa širokú ponuku pokrievok k hrncom z nerezovej ocele a skla k profesionálnym hrncom vhodných do gastronomických zariadení. Jedná sa o nenahraditeľné príslušenstvo, ktoré má v kuchyni množstvo funkcií. Sú predovšetkým skvelou ochranou, pretože poskytujú účinnú ochranu pred znečistením, ktoré by sa mohlo objaviť počas prípravy jedál. Ideálne sa osvedčí aj v prípade, že je nutné urýchliť proces varenia vody, a tiež na dusenie jedál, ktoré treba neustále udržiavať vo veľmi vysokej teplote. Naše pokrievky k hrncom sú nenahraditeľné!

Čítať viac >

Aké pokrievky k hrncom sú dostupné v našej ponuke internetového obchodu?

V našej ponuke sú dostupné nielen pokrievky k hrncom vyrobené z nerezovej ocele, ale aj sklenené modely. Každý z týchto produktov má iné výhody a my ich ponúkame v mnohých variantoch. Jednotlivé modely sa líšia napríklad typom použitého povrchu (saténová alebo leštená), materiálom (nerezová oceľ, hliník, Pyrex, mosadz) a samozrejme priemerom, ktorý je v rozmedzí 85 až 600 mm.

Pokrievky k hrncom sklenené, alebo nerezové? Ktorý typ vybrať?

Nebude veľkým prekvapením, keď napíšeme, že kuchyňu je dobré vybaviť jedným aj druhým modelom. Pokrievky k hrncom vyrobené z nerezovej ocele ponúkajú predovšetkým antikorózne vlastnosti, a to znamená, že sú odolné voči vode, chemickým činiteľom, vysokým a nízkym teplotám a ďalším vonkajším vplyvom. Sú to aj extrémne trvanlivé doplnky – odolné proti mechanickému poškodeniu, pádom z veľkej výšky a ďalším poškodeniam.

Vysoká kvalita pokrievok k hrncom sú dostupné v obchode Gastromania.sk

Každý model – sklenený aj nerezový – je vybavený ergonomickým úchytom, ktorý sa stabilne drží v ruke a umožňuje bezpečné používanie pokrievky. Srdečne pozývame na pozeranie celej ponuky a v prípade otázok Vám sme k dispozícii.