Novinka Akcia

Drevená nádoba na príbory s vekom, 51 x 28 cm | APS, Acacia

11949


 • 93,24 € s DPH 77,70 € bez DPH 83,92 € s DPH 69,93 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  83,92 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 510 mm
šírka/hĺbka 280 mm
výška 145 mm
materiál: drevo, akrylát
vrátane pokrievky: Áno

Drevená nádoba na príbory s vekom, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Popis produktu

Nádoba na príbory z prírodného akáciového dreva s akrylovým krytom. Má štyri priehradky na príbory. Vhodné pre reštaurácie, hotely, jedálne, bufety a samoobslužné reštaurácie. Kontajnery sú stohovateľné.

Drevená nádoba na príbory s vekom, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Recenzie zákazníkov

Drevená nádoba na príbory s vekom, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Drevená nádoba na príbory s vekom, 51 x 28 cm | APS, Acacia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím