Akcia

Misa okrúhla z melamínu čierna Ø 300 mm | APS, Balance

85043


  • 31,76 € s DPH 26,25 € bez DPH 25,41 € s DPH 21,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 195 mm
priemer 300 mm
objem 5 l
materiál: melamín
farba: čierna
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Misa okrúhla z melamínu čierna Ø 300 mm, stohovateľná, vyrobená z odolného melamínu. Možnosť dávať do umývačky riadu. Neodporúčame dávať do mikrovlnnej rúry alebo do rúry.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.