Novinka Akcia

Čierna melamínová miska s priehľadným vekom, priemer 19 cm | APS, Moon

85083


 • 48,52 € s DPH 40,43 € bez DPH 43,67 € s DPH 36,39 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  43,67 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 175 mm
priemer 190 mm
objem 0.8 l
materiál: melamín, plast
farba: čierna, priehľadná
vrátane pokrievky: Áno
tvar: okrúhly
počet v sade 2 ks
cena za: sadu

Čierna melamínová miska s priehľadným vekom, priemer 19 cm | APS, Moon - Popis produktu

Čierna melamínová miska s priehľadným viečkom so silikónovým tesnením. Sada patriaca do radu Moon, vytvorená zo spoľahlivého a elegantne vyzerajúceho melamínu, ktorý je vďaka svojej štruktúre často prirovnávaný k porcelánu. Výrobok, ktorý harmonicky ladí s výzdobou a zariadením každej reštaurácie, hotela, haly alebo bufetu a slúži na servírovanie a vystavovanie sladkého i slaného občerstvenia, orieškov a ďalších potravinárskych výrobkov. Je tiež ideálny pre skladovanie napr. hygienických potrieb. Misu je možné umývať v umývačke. Neodporúča sa ohrievať v mikrovlnnej rúre, v rúre ani pokladať na iné zdroje tepla.

Čierna melamínová miska s priehľadným vekom, priemer 19 cm | APS, Moon - Recenzie zákazníkov

Čierna melamínová miska s priehľadným vekom, priemer 19 cm | APS, Moon - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Čierna melamínová miska s priehľadným vekom, priemer 19 cm | APS, Moon - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Čierna melamínová miska s priehľadným vekom, priemer 19 cm | APS, Moon

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím