Novinka Akcia

Obdĺžniková čierna melamínová miska, 10x6,5 cm | APS, 85192

85192


  • 3,74 € s DPH 3,12 € bez DPH 3,37 € s DPH 2,81 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 100 mm
šírka/hĺbka 65 mm
výška 35 mm
objem 0.1 l
materiál: melamín
farba: čierna
tvar: obdĺžnikový

Obdĺžniková čierna melamínová miska, 10x6,5 cm | APS, 85192 - Popis produktu

Obdĺžniková miksa z bieleho melamínu. Hodí sa na podávanie ovocia, šalátov, slaných i sladkých pochutín. Je možné ich umývať v umývačke riadu a stohovať.

Obdĺžniková čierna melamínová miska, 10x6,5 cm | APS, 85192 - Recenzie zákazníkov

Obdĺžniková čierna melamínová miska, 10x6,5 cm | APS, 85192 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Obdĺžniková čierna melamínová miska, 10x6,5 cm | APS, 85192 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím