Novinka Akcia

Melamínové bufetové nádoby, 7dielna sada | APS, L

85091


  • 55,44 € s DPH 46,20 € bez DPH 49,90 € s DPH 41,58 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 300 mm
šírka/hĺbka 250 mm
výška 80 mm
materiál: melamín, silikón
farba: prírodná, biela
vrátane pokrievky: Áno
tvar: obdĺžnikový
počet v sade 7 ks
cena za: sadu

Melamínové bufetové nádoby, 7dielna sada | APS, L - Popis produktu

Sada sa skladá z 1 extra veľkej misky ako základne pre celok, 1 veka, 1 veľké misky (23×14×6 cm / 1,4 l), 1 strednej misky (14×11,5×6 cm / 0,6 l), 2 malých misiek (11, 5×7×6 cm / 0,25 l), 1 protišmykové podložky (26×21 cm). Súprava patriaca do rady “L”, vyrobená zo spoľahlivého a elegantne vyzerajúceho melamínu, ktorý vďaka svojej štruktúre pripomína drevo. Výrobok, ktorý harmonicky ladí s výzdobou a zariadením každej reštaurácie, hotela, banketovej haly alebo bufetu a slúži na servírovanie a vystavovanie sladkého i slaného občerstvenia, orieškov a ďalších potravinárskych výrobkov. Prvky je možné umývať v umývačke a stohovať.

Melamínové bufetové nádoby, 7dielna sada | APS, L - Recenzie zákazníkov

Melamínové bufetové nádoby, 7dielna sada | APS, L - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Melamínové bufetové nádoby, 7dielna sada | APS, L - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím