Miska ramekin z bieleho porcelánu 120 ml | DEGRENNE, Boreal

293658


  • 3,85 € s DPH 3,18 € bez DPH 3,47 € s DPH 2,86 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

objem 0.12 l
materiál: porcelán
Časť sady: mištička
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Miska ramekin z bieleho porcelánu 120 ml | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Miska ramekin z bieleho porcelánu, obsah 120 ml vyrábaná francúzskou firmou Degrenne v kolekcii Boreal. Mnohoročné skúsenosti a odborné vedomosti v odbore keramiky dali zrod prekrásnej a zároveň funkčnej nádobe pre mrazenie aj zapekanie. Miska ramekin z bieleho porcelánu Degrenne 293658 je určená pre tie najlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely, pre honosné bankety a exkluzívne cateringové oslavy. Misku ramekin z bieleho porcelánu 120 ml distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Miska ramekin z bieleho porcelánu 120 ml | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Miska ramekin z bieleho porcelánu 120 ml | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska ramekin z bieleho porcelánu 120 ml | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Miska ramekin z bieleho porcelánu 120 ml | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.