Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, saténová 70 ml | DEGRENNE, Boreal

290150


  • 4,84 € s DPH 4,00 € bez DPH 4,35 € s DPH 3,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 73 mm
materiál: porcelán
Časť sady: mištička
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Popis a informácie

Malá porcelánová miska ramekin, saténovo biela, obsah 70 ml vyrábaná francúzskou firmou Degrenne v kolekcii Boreal. Mnohoročné skúsenosti a odborné vedomosti v odbore keramiky dali zrod prekrásnej a zároveň funkčnej nádobe pre mrazenie aj zapekanie. Malá, saténovo biela miska ramekin z bieleho porcelánu Degrenne 290150 je určená pre tie najlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely, pre honosné bankety a exkluzívne cateringové oslavy. Malú, seténovo bielu misku ramekin z bieleho porcelánu 70 ml distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.