Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, 70 ml | DEGRENNE, Boreal

290125


  • 4,40 € s DPH 3,64 € bez DPH 3,96 € s DPH 3,27 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 73 mm
materiál: porcelán
Časť sady: mištička
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, 70 ml | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, obsah 70 ml vyrábaná francúzskou firmou Degrenne v kolekcii Boreal. Mnohoročné skúsenosti a odborné vedomosti v odbore keramiky dali zrod prekrásnej a zároveň funkčnej nádobe pre mrazenie aj zapekanie. Malá miska ramekin z bieleho porcelánu Degrenne 290125 je určená pre tie najlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely, pre honosné bankety a exkluzívne cateringové oslavy. Malú misku ramekin z bieleho porcelánu 70 ml distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, 70 ml | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, 70 ml | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, 70 ml | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Malá miska ramekin z bieleho porcelánu, 70 ml | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.