Miska na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable

DAJAR-02023


 • 1,43 € s DPH 1,19 € bez DPH 1,38 € s DPH 1,15 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  1,38 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 120 mm
výška 50 mm
objem 0.385 l
materiál: tvrdené sklo
Časť sady: šalátová misa
farba: priehľadná
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus
tvar: okrúhly

Miska na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable - Popis produktu

Najpopulárnejšie a najviac praktické misky na šalát značky Luminarc. Možnosť stohovania, veľmi široká ponuka: miska na šalát 35 ml až miska na šalát 6000 ml. Tovar predajný iba po 6 ks. Uvedená cena za 1 ks.

Miska na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable - Recenzie zákazníkov

Miska na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Miska na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Miska na šalát 385 ml | LUMINARC, Empilable

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím