Akcia

Mini chladnička ventilovaná Compact Cool 19 l | BARTSCHER, Mini

700089


  • 217,50 € s DPH 179,75 € bez DPH 178,35 € s DPH 147,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 330 mm
Šírka 370 mm
výška 460 mm
min. teplota 15 °C
max. teplota 18 °C
napätie: 230 V
materiál: plast

Popis a informácie

Chladnička pre prenosné využitie, vhodná tiež do auta. Konštrukcia vyrobená z umelej hmoty. Chladnička vybavená elektrickým termoobehom chladenia, od 15°C do 18°C – závisí od okolnej teploty. Osvetlenie. V sade napájací adaptér na 12 V.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.