Akcia

Mini chladnička ventilovaná Compact Cool 19 l | BARTSCHER, Mini

700089


  • 217,50 € s DPH 179,75 € bez DPH 178,35 € s DPH 147,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 330 mm
Šírka 370 mm
výška 460 mm
min. teplota 15 °C
max. teplota 18 °C
napätie: 230 V
materiál: plast

Mini chladnička ventilovaná Compact Cool 19 l | BARTSCHER, Mini - Popis produktu

Chladnička pre prenosné využitie, vhodná tiež do auta. Konštrukcia vyrobená z umelej hmoty. Chladnička vybavená elektrickým termoobehom chladenia, od 15°C do 18°C – závisí od okolnej teploty. Osvetlenie. V sade napájací adaptér na 12 V.

Mini chladnička ventilovaná Compact Cool 19 l | BARTSCHER, Mini - Recenzie zákazníkov

Mini chladnička ventilovaná Compact Cool 19 l | BARTSCHER, Mini - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mini chladnička ventilovaná Compact Cool 19 l | BARTSCHER, Mini - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.