Novinka Akcia

Lyžica na zmrzlinu 20 cm, lila - 10SGC02 | MARTELLATO, Carapina

10SGC02


  • 5,76 € s DPH 4,80 € bez DPH 4,61 € s DPH 3,84 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 200 mm
materiál: nerezová oceľ, plast
farba: nerez (inox), ľalia
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Lyžica na zmrzlinu 20 cm, lila - 10SGC02 | MARTELLATO, Carapina - Popis produktu

Lyžica na zmrzlinu 10SGC02 od talianskej firmy Martellato je ideálna alternatíva klasických porcovačov zmrzliny. Kvalitná nerezová oceľ, z ktorej bola lyžica vyrobená, zaručí dlhodobé používanie. Prelomový návrh rukoväti, ergonomický tvar a geniálny design je základ k úspechu. Lyžica na zmrzlinu 10SGC02 je 20 cm dlhá – z toho 10 cm dlhá, lila rukoväť. Odporúčame pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky.

Lyžica na zmrzlinu 20 cm, lila - 10SGC02 | MARTELLATO, Carapina - Recenzie zákazníkov

Lyžica na zmrzlinu 20 cm, lila - 10SGC02 | MARTELLATO, Carapina - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Lyžica na zmrzlinu 20 cm, lila - 10SGC02 | MARTELLATO, Carapina - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Lyžica na zmrzlinu 20 cm, lila - 10SGC02 | MARTELLATO, Carapina

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.