Forma na múčniky a dezerty Zen300 | SILIKOMART, Zen

38.333.87.0065


  • 13,31 € s DPH 11,00 € bez DPH 12,78 € s DPH 10,56 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 124 mm
Šírka 89 mm
výška 45 mm
objem 0.3 l
materiál: silikón

Popis a informácie

Silikónová forma na múčniky a zmrzlinové dezerty ZEN 300 pripomínajúce kameň s rozmermi 124×89×45 mm a objemom 300 ml. Formu vyrába talianska firma SILIKOMART. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť múčniky a zmrzlinové dezerty v duchu minimalizmu. Atraktívny a neopakovateľný vzhľad pripomínajúci kameň vynikne na honosných oslavách, banketoch či rodinných stretnutiach. Súčasťou sady je tiež krájač, pomocou ktorého je možné vyrezať presne želanú veľkosť a tvar dezertu. Forma na múčniky a dezerty 32.333.87.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.