Novinka Akcia

Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame

25.988.87.0065


  • 48,00 € s DPH 40,00 € bez DPH 46,08 € s DPH 38,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 85 mm
priemer 240 mm
objem 2 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Popis produktu

Sada foriem na vytvorenie umeleckých tort a zmrzlinových kreácií Flame s rozmermi 240×85 mm a objemom 2000 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii Kit Flame. Sada obsahuje 3 časti: silikónová forma na vytvorenie vonkajšieho tvarou dezertu, silikónová forma na vytvorenie náplne polokruhovitého tvaru s rozmermi 213×35 mm a obsahom 600 ml, a tiež krájač, pomocou ktorého je možné vyrezať požadovanú veľkosť tvarov na dezertu. Sada na vytvorenie umeleckých tort 25.988.87.0065 je ideálnym pomocníkom na vytvorenie unikátnej bábovky či zmrzlinových dezertov. Je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Recenzie zákazníkov

Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.