Novinka Akcia

Sada foriem na výrobu umeleckých múčnikov a zmrzlinových kreácií Flame | SILIKOMART, Kit Flame

25.988.87.0065


  • 48,40 € s DPH 40,00 € bez DPH 46,46 € s DPH 38,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 85 mm
priemer 240 mm
objem 2 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Sada foriem na vytvorenie umeleckých tort a zmrzlinových kreácií Flame s rozmermi 240×85 mm a objemom 2000 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii Kit Flame. Sada obsahuje 3 časti: silikónová forma na vytvorenie vonkajšieho tvarou dezertu, silikónová forma na vytvorenie náplne polokruhovitého tvaru s rozmermi 213×35 mm a obsahom 600 ml, a tiež krájač, pomocou ktorého je možné vyrezať požadovanú veľkosť tvarov na dezertu. Sada na vytvorenie umeleckých tort 25.988.87.0065 je ideálnym pomocníkom na vytvorenie unikátnej bábovky či zmrzlinových dezertov. Je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.