Forma na múčníky, zmrzlinové torty a semifreddá Paradise | SILIKOMART, Paradise

27.227.87.0065


  • 16,87 € s DPH 14,06 € bez DPH 16,20 € s DPH 13,50 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 60 mm
priemer 220 mm
objem 1.5 l
materiál: silikón

Forma na múčníky, zmrzlinové torty a semifreddá Paradise | SILIKOMART, Paradise - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky, zmrzlinové torty a semifreddá Paradise s rozmermi 220×70×60 mm a obsahom 1500 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Forma získala ocenenie na celosvetovej súťaži zmrzliny v roku 2012. Vďaka tejto forme je možné jednoducho a rýchlo vytvoriť zmrzlinové torty, múčniky alebo semifreddá v tvare prstenca, s možnosťou porcovania na 14 dielov. V kombinácii s inou formou od firmy SILIKOMARTForma pre vytvorenie náplne do múčnikov, tort a zmrzlinových dezertov Insert Decor Round 28.001.87.0065 možné tiež vyrobiť náplň. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť unikátny, designérsky dezert, ktorý sa bude vynímať na honosných oslavách, banketoch či rodinných stretnutiach. Ideálne pre špecializované cukrárne, kaviarne, zmrzlinárne, rôzne gastronomické podniky, cateringové firmy, ale aj pre domáce využitie. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčníky, zmrzlinové torty a semifreddá Paradise | SILIKOMART, Paradise - Recenzie zákazníkov

Forma na múčníky, zmrzlinové torty a semifreddá Paradise | SILIKOMART, Paradise - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčníky, zmrzlinové torty a semifreddá Paradise | SILIKOMART, Paradise - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.