Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty Zen600 | SILIKOMART, Zen

38.336.87.0065


  • 21,78 € s DPH 18,00 € bez DPH 20,91 € s DPH 17,28 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 155 mm
Šírka 114 mm
výška 58 mm
objem 0.6 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Silikónová forma na múčniky a zmrzlinové dezerty ZEN 600 pripomínajúce kameň s rozmermi 155×114×58 mm a objemom 600 ml. Formu vyrába talianska firma SILIKOMART. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť múčniky a zmrzlinové dezerty v duchu minimalizmu. Atraktívny a neopakovateľný vzhľad pripomínajúci kameň vynikne na honosných oslavách, banketoch či rodinných stretnutiach. Súčasťou sady je tiež krájač, pomocou ktorého je možné vyrezať presne želanú veľkosť a tvar dezertu. Forma na múčniky a dezerty 38.336.87.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.