Forma na múčniky a dezerty ve tvare kocky Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud

20.341.87.0065


  • 30,25 € s DPH 25,00 € bez DPH 29,04 € s DPH 24,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

dĺžka 200 mm
Šírka 200 mm
výška 55 mm
objem 1.6 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na múčniky a dezerty ve tvare kocky Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty Cloud s rozmermi 1200×200×55 mm a objemom 1600 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť dezerty v tvare oblaku minimalistického charakteru. Forma by napríklad mohla byť využitá na vytvorenie piškótového dezertu s karamelovou náplňou v bielej čokoláde. Veľmi kvalitné prevedenie výrobku forma na múčniky a dezerty 20.341.87.0065 zaručuje tie najlepšie výsledky pri pečení a dlhú životnosť. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty ve tvare kocky Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty ve tvare kocky Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty ve tvare kocky Cloud 1600 | SILIKOMART, Cloud - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.