Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex

25.987.87.0065


  • 42,00 € s DPH 35,00 € bez DPH 40,32 € s DPH 33,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 30 mm
objem 0.27 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na múčniky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky, dezerty a zákusky Ti Voglio s rozmermi 100×100×30 mm a obsahom 270 ml (veľkosť a obsah sú uvedené pre 1 kus dezertu). Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii CurveFlex. Je ideálna na vytvorenie 7 múčnikov, dezertov či zákuskov v tvare srdca na vankúšiku. Výsledok bude unikátny a nezabudnuteľný. Forma je ideálnym pomocníkom pre kaviarne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky, cateringové firmy a tiež pre domáce pečenie. Pomocou tejto formy je možné vytvoriť neopakovateľné dezerty, ktoré sa budú vynímať na honosných oslavách, banketoch či detských oslavách, ale tiež na Valentýnskej párty, svatbe, oslave ku dni žien či výročia. Sada obsahuje 7 foriem na vytvorenie vankúšikov a jednu formu na vytvorenie 7 ks srdiečok. Forma na múčniky a dezerty 25.987.87.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty TI VOGLIO BENE | SILIKOMART, Curve Flex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.