Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata

20.350.87.0065


  • 15,13 € s DPH 12,50 € bez DPH 14,52 € s DPH 12,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

dĺžka 230 mm
Šírka 178 mm
výška 53 mm
objem 1 l
materiál: silikón

Popis a informácie

Silikónová forma na múčniky a dezerty Moonlight sonata s rozmermi 245×195×50 mm a objemom 2500 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť dezerty v tvare polmesiaca minimalistického charakteru. Forma by napríklad mohla byť využitá na vytvorenie múčnikuv tvare polmesiaca s perleťovou polevou. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy a tiež pre domáce využitie. Veľmi kvalitné prevedenie výrobku forma na múčniky a dezerty 20.350.87.0065 zaručuje tie najlepšie výsledky pri pečení a dlhú životnosť. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.