Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata

20.350.87.0065


  • 15,00 € s DPH 12,50 € bez DPH 14,40 € s DPH 12,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 230 mm
Šírka 178 mm
výška 53 mm
objem 1 l
materiál: silikón

Forma na múčniky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty Moonlight sonata s rozmermi 245×195×50 mm a objemom 2500 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť dezerty v tvare polmesiaca minimalistického charakteru. Forma by napríklad mohla byť využitá na vytvorenie múčnikuv tvare polmesiaca s perleťovou polevou. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy a tiež pre domáce využitie. Veľmi kvalitné prevedenie výrobku forma na múčniky a dezerty 20.350.87.0065 zaručuje tie najlepšie výsledky pri pečení a dlhú životnosť. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.