Novinka Akcia outlet

Forma na múčniky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse

28.201.87.0065


  • 17,89 € s DPH 14,91 € bez DPH 17,17 € s DPH 14,31 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 45 mm
priemer 180 mm
objem 1 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na múčniky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty Eclipse s rozmermi 180×45 mm a objemom 1000 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Vďaka tejto sade, ktorá obsahuje dve časti, je možné vytvoriť okrúhle múčniky a dezerty s tvarom elipsy na reze. V kombinácii s formou na múčniky a dezerty Mini Truffles 36.172.87.0065 je možné dosiahnúť unikátného výtvoru. Atraktívny vzhľad múčnikov a dezertov sa bude skvelo vynímať na rôzných oslavách, banketoch či detských párty. Forma je tiež vhodná pre domácie pečenie. Veľmi kvalitné prevedenie výrobku forma na múčniky a dezerty 28.201.87.0065 zaručuje tie najlepšie výsledky pri pečení a dlhú životnosť. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.