Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty ECLAIR | SILIKOMART, Curve Flex

36.197.87.0065


  • 18,00 € s DPH 15,00 € bez DPH 17,28 € s DPH 14,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 35 mm
počet segmentov 6 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 129x40 mm

Forma na múčniky a dezerty ECLAIR | SILIKOMART, Curve Flex - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky, dezerty a zákusky Eclair s rozmermi 129×40×35 mm a obsahom 140 ml (veľkosť a obsah sú uvedené pre 1 kus dezertu). Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii CurveFlex. Je ideálna na vytvorenie 6 múčnikov, dezertov či zákuskov podlhovastých tvarov. Výsledok bude unikátny a nezabudnuteľný. Forma je ideálnym pomocníkom pre kaviarne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky, cateringové firmy a tiež pre domáce pečenie. Pomocou tejto formy je možné vytvoriť neopakovateľné dezerty, ktoré sa budú vynímať na honosných oslavách, banketoch či detských oslavách. Sada obsahuje vykrajovačku, pomocou ktorej je možné získať želaný tvar. Forma na múčniky a dezerty 36.197.87.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty ECLAIR | SILIKOMART, Curve Flex - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty ECLAIR | SILIKOMART, Curve Flex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty ECLAIR | SILIKOMART, Curve Flex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.