Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty Amore | SILIKOMART, Amore

32.860.87.0065


  • 21,60 € s DPH 18,00 € bez DPH 20,74 € s DPH 17,28 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 142 mm
Šírka 137 mm
výška 50 mm
objem 0.6 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na múčniky a dezerty Amore | SILIKOMART, Amore - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky, zmrzlinové dezerty a semifreddá v tvare srdca s rozmermi 142×137×50 mm a objemom 600 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Túto formu si zamilujete – je jako stvorená pre Valentýnské oslavy, svatby, výročia alebo dni žien. Sada obsahuje silikónovú formu, vďaka ktorej je možné vyrobiť vonkajší tvar dezertu ale aj náplň, a tiež krájač, pomocou ktorého je možné vyrezať presný tvar múčniku. Takto pripravené dezerty potom vyniknú na honosných oslavách, banketoch či rodinných stretnutiach. Forma je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale aj pre kaviarne, zmrzlinárne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky a cateringové firmy. Forma na múčniky a dezerty Amore 32.860.87.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty Amore | SILIKOMART, Amore - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty Amore | SILIKOMART, Amore - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty Amore | SILIKOMART, Amore - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.