Novinka Akcia

Forma na moúčniky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse

22.865.87.0065


  • 24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH 23,04 € s DPH 19,20 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

dĺžka 160 mm
Šírka 160 mm
výška 53 mm
objem 1 l
materiál: silikón

Forma na moúčniky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky, zmrzlinové dezerty a zákusky Matelasse v tvare uhladeného vankúšika s rozmermi 160×160×53 mm a objemom 1000 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Štýlový a unikátny tvar formy umožňuje vytvoriť designovo dokonalé dezerty, ktoré potešia oči aj ústa. Atraktívny a neopakovateľný vzhľad pripomínajúci vankúšik vynikne na honosných oslavách, banketoch, párty pre deti či rodinných stretnutiach. Forma na múčniky a dezerty 22.865.87.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moúčniky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Recenzie zákazníkov

Forma na moúčniky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moúčniky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.