Novinka

Tácka na dezerty z bieleho plastu 40x30 Peperino - 10 kusov | ALCAS, 095/1

095092010-10


  • 21,47 € s DPH 17,90 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 300 mm
Šírka 400 mm
výška 15 mm
materiál: plast
farba: biela
počet v sade 10 ks
cena za: sadu

Tácka na dezerty z bieleho plastu 40x30 Peperino - 10 kusov | ALCAS, 095/1 - Popis produktu

Tácka na dezerty z bieleho plastu 40×30 cm Peperino je obdĺžnikového tvaru s novodobým vzhľadom od talianskej firmy Alcas, ktorá je vyrobená z plastu v bielej farbe. Výrobok je vhodný do zmrzlinární, cukrární a ďalších gastronomických zariadení k prezentácii dezertov a ďalších pokrmov. Tácka je tiež vhodná na vystavovanie dezertov do vitrín, ale tiež do domácností. Uvedená cena je za balenie, ktoré obsahuje 10 kusov.

Tácka na dezerty z bieleho plastu 40x30 Peperino - 10 kusov | ALCAS, 095/1 - Recenzie zákazníkov

Tácka na dezerty z bieleho plastu 40x30 Peperino - 10 kusov | ALCAS, 095/1 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tácka na dezerty z bieleho plastu 40x30 Peperino - 10 kusov | ALCAS, 095/1 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.