Novinka

Plastový kelímok na dezerty a monoporcie 60 ml Charme, transparentný – 60 ks | ALCAS, 257/4T

257101140C-60


  • 7,87 € s DPH 6,56 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 1 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 55 mm
Šírka 55 mm
výška 55 mm
objem 0.06 l
materiál: polykarbonát
farba: priehľadná
počet v sade 60 ks
cena za: sadu

Plastový kelímok na dezerty a monoporcie 60 ml Charme, transparentný – 60 ks | ALCAS, 257/4T - Popis produktu

Plastový kelímok finger-food na dezerty a monoporcie 60 ml – v balení 60 ks. Hranatý kelímok vyrába talianska firma Alcas, a je vyrobený z nerozbitnej umelej hmoty – polykarbonátu, transparentná farba. Tento Tento produkt je inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú rôzne druhy zmrzlín. Hodí sa tiež na sladké či pikantné chuťovky, ktoré ohromujú svojím vzhľadom. Vďaka servírovaniu a prezentácii v tomto kelímku, budú tieto chuťovky priťahovať pozornosť i chuťové bunky. Uvedená cena je za 60 ks.

Plastový kelímok na dezerty a monoporcie 60 ml Charme, transparentný – 60 ks | ALCAS, 257/4T - Recenzie zákazníkov

Plastový kelímok na dezerty a monoporcie 60 ml Charme, transparentný – 60 ks | ALCAS, 257/4T - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plastový kelímok na dezerty a monoporcie 60 ml Charme, transparentný – 60 ks | ALCAS, 257/4T - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plastový kelímok na dezerty a monoporcie 60 ml Charme, transparentný – 60 ks | ALCAS, 257/4T

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.