Novinka

Kelímok na dezerty 160 ml, biologicky rozložiteľný, transparentný, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy

256101150-40


  • 9,56 € s DPH 7,97 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 65 mm
priemer 70 mm
objem 0.16 l
farba: priehľadná
počet v sade 40 ks
cena za: sadu

Kelímok na dezerty 160 ml, biologicky rozložiteľný, transparentný, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologický kelímok na zmrzlinu, dezerty, jogurt alebo minidezerty 160 ml, biologicky rozložiteľná, transparentná farba, v balení 40 ks. Kelímok na zmrzlinu 256/11, vyrába talianska firma Alcas podľa patentovaného návrhu od Luca Papini a Tommaso Casebasse. Je plne kompostovateľný a jeho prirodzený rozpad má pozitívny dopad na rast kvetín a stromov. To, že je kompostovateľný jednoducho znamená, že sa vďaka procesu kompostovaniu premení na biologický materiál. Dozrelý kompost vypadá ako úrodná pôda, ktorá je bohatá na živiny a je tak vhodný ako hnojivo. Kelímok z bioplastu je inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú rôzne druhy zmrzlín. Uvedená cena je za1 balenie 40 ks. V ponuke máme tiež menšie balenie.

Kelímok na dezerty 160 ml, biologicky rozložiteľný, transparentný, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenzie zákazníkov

Kelímok na dezerty 160 ml, biologicky rozložiteľný, transparentný, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kelímok na dezerty 160 ml, biologicky rozložiteľný, transparentný, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Kelímok na dezerty 160 ml, biologicky rozložiteľný, transparentný, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.