Novinka

Ekologická lyžička 15 cm, krémová, 300 ks PLA | ALCAS, BioHappy

077012240-300


  • 14,34 € s DPH 11,95 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 150 mm
Šírka 26 mm
výška 18 mm
farba: krémová
počet v sade 300 ks
cena za: sadu

Ekologická lyžička 15 cm, krémová, 300 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická lyžička na zmrzlinu, biologicky rozložiteľná 15 mm, krémová farba, v balení cca 300 ks. Lyžička na zmrzlinu 077/24, vyrába talianska firma Alcas, je plne kompostovateľný a jeho prirodzený rozpad má pozitívny dopad na rast kvetín a stromov. To, že je kompostovateľný jednoducho znamená, že sa vďaka procesu kompostovaniu premení na biologický materiál. Dozrelý kompost vypadá ako úrodná pôda, ktorá je bohatá na živiny a je tak vhodný ako hnojivo. Lyžička z bioplastu je inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú zmrzlinu. Uvedená cena je za1 balenie – cca 300 ks. V ponuke máme tiež menšie balenie.

Ekologická lyžička 15 cm, krémová, 300 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenzie zákazníkov

Ekologická lyžička 15 cm, krémová, 300 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ekologická lyžička 15 cm, krémová, 300 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Vhodné pre Ekologická lyžička 15 cm, krémová, 300 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.