Novinka

Ekologická lyžička 12,5 cm, mix farieb, 300 ks | ALCAS, BioHappy

077000130-300


  • 6,28 € s DPH 5,23 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 125 mm
Šírka 27 mm
farba: biela, zelená, oranžová
počet v sade 300 ks
cena za: sadu

Ekologická lyžička 12,5 cm, mix farieb, 300 ks | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická lyžička na zmrzlinu, biologicky rozložiteľná 12,5 mm, v balení cca 300 ks. Lyžička na zmrzlinu 077/13, vyrába talianska firma Alcas, je z biologicky rozložiteľného bioplastu – Poly-Bi. Prirodzene sa rozpadne. Tento produkt je inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú rôzne druhy zmrzlín. Uvedená cena je za 1 balenie – cca 300 ks. V ponuke máme tiež menšie balenie.

Ekologická lyžička 12,5 cm, mix farieb, 300 ks | ALCAS, BioHappy - Recenzie zákazníkov

Ekologická lyžička 12,5 cm, mix farieb, 300 ks | ALCAS, BioHappy - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ekologická lyžička 12,5 cm, mix farieb, 300 ks | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.