Ekologická lyžička 10,5 cm, transparentná, 2400 ks PLA | ALCAS, BioHappy

257001010


  • 53,87 € s DPH 44,52 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 105 mm
Šírka 19 mm
farba: biela
počet v sade 2400 ks
cena za: sadu

Ekologická lyžička 10,5 cm, transparentná, 2400 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická lyžička na zmrzlinu, biologicky rozložiteľná 10,5 mm, transparetná farba, v balení cca 2500 ks. Lyžička na zmrzlinu 257/1, vyrába talianska firma Alcas, je plne kompostovateľný a jeho prirodzený rozpad má pozitívny dopad na rast kvetín a stromov. To, že je kompostovateľný jednoducho znamená, že sa vďaka procesu kompostovaniu premení na biologický materiál. Dozrelý kompost vypadá ako úrodná pôda, ktorá je bohatá na živiny a je tak vhodný ako hnojivo. Lyžička z bioplastu je inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú zmrzlinu. Uvedená cena je za1 balenie po- cca 2400 ks. V ponuke máme tiež menšie balenie.

Ekologická lyžička 10,5 cm, transparentná, 2400 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenzie zákazníkov

Ekologická lyžička 10,5 cm, transparentná, 2400 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ekologická lyžička 10,5 cm, transparentná, 2400 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Vhodné pre Ekologická lyžička 10,5 cm, transparentná, 2400 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.